• Slideshow Mini
Jste zde:  
O firmě

UMOP, spol.s r.o.

Historie

spolehlivy remeslnik velkyFirma Umop spol. s r.o. se sídlem, Krumlovská 110, Křemže, je společnost, která vznikla v roce 2009 a navazuje na předchozí podnikatelské aktivity fyzické osoby Ing. Václav Řičař - UMOP, působící na trhu už od roku 1992. Založením firmy UMOP spol.s r.o., společně s dalšími odborníky, došlo k rozšíření služeb, zejména v oboru gastrotechniky, revizí elektro a nákupu vybavení pro potřebnou činnost v oboru.

Obor Gastrotechniky a gastro zařízení pro hotely a provozovny dnes činí rozhodné procento obratu firmy. Předmětem činnosti ale zůstává i dále provádění elektromontáží vč.revize, slaboproudých rozvodů, telefonních, datových a jiných sítí. Nově prodej, servis, projekce a montáže gastrotechniky, výroba zakázkového nábytku a jiných komponentů z nerezu.

Cílem společnosti, vize

 Prioritou a záměrem společnosti je vysoká kvalita, dodržování smluvních termínů a cen, poskytnutí kvalitních záruk a zejména kvalitní levný pozáručního servis zařízení. Dynamický rozvoj společnosti je dán spokojeností zákazníků, kterých každým dnem narůstá, (viz REFERENCE) rozšiřováním nabízených služeb a hlavně kvalitou jejich provedení (viz pečeť kvality).

Zákazníci, kteří chtějí ušetřit, chtějí mít zabezpečený kvalitní servis a chtějí i do budoucna mít rozličné výhody, nakupují u naší společnosti, která jim na zakoupený sortiment poskytuje četné pozáruční slevy a garance kvalitního servisu. Naše firma jde až do vývojových částí elektroniky a to zejména při řešení obměny elektronických částí řízení u starších strojů a zařízení gastrotechniky, které již jiní jen vyřazují (kávovary, myčky a pod.). To má pak následné výhody při změnách funkčních procesů, které lze jednoduše upravovat dle požadavků zákazníka, tedy i mimo běžný standardní rozsah.

V případech zvláštního důvodu a dohody se zákazníkem, vyřešíme téměř cokoliv.

Co umíme a co děláme

Vše od jednoho dodavatele přináší úspory, předmětem naší činností je, jak uvedeno ve zkratce loga ...

Údržba, Montáže,Opravy a Prodej

Zejména pak podrobně provádíme

 • Údržbu záruční i pozáruční, u velké řady elektrických, elektronických, telekomunikačních, plynových a jiných komponentů a celků, hlavně pro gastronomii, vč. revize;
 • Montáže elektronických (EZS, EPS, CCTV, STA, EKV, radiových, regulačních atd. systémů dle zadání, v ojedinělých případech i s vlastním vývojem), elektrických a strukturovaných kabeláží, elektrických systémů a zařízení do 1000V, plynových zařízení, gastronomických zařízení a všech s tím souvisejících komponentů. Vše realizujeme od návrhu technického řešení, projekci, po montáž, zprovoznění a předání.
 • Vycházíme z nejmodernějších dostupných technologií, letitých praktických zkušenností a poznatků z provozů servisovaných systémů. Pracujeme v SW aplikacích AUTOCAD ( pro doplění podkladů projektantů), prodej až po konečnou montáž, zprovoznění a zaškolení personálu.
 • Opravy všech dodaných součástí elektronických, elektrických, chladících, plynových celků a celých elektrických, elektronických a gastronomických systémů fungujících pod napětím do 1000V , Provádíme i výrobu čehokoliv z plechu, doplňků nábytku i části nábytku na míru z nerezu.
 • Prodej všech funkčních celků, částí systémů a prostředků pro ošetření a údržbu v oborech elektro a gastro technologií

Přednosti naší firmy

 • U gastrotechniky dokážeme opravit i elektronické řízení jakéhokoliv výrobku i starších zařízení, jinde již neopravitelných.
 • Provádíme slaboproudé rozvody vč.strukturované kabeláže pro všechny nejnovější elektrické a elektronické systémy vč. STA SAT, CCTV, EZS, EPS, datové, telefonní, regulační a jinné, což šetří finanční prostředky zákazníka
 • Provádíme i montáž a zprovoznění uvedených systémů i nestandardním způsobem
 • Provádíme výchozí i průběžné revize elektro
 • Prodáváme, mimo zmíněných komponentů a systémů i přípravky pro údržbu, čištění a hygienu v provozech.
 • Výrobíme z plechu podle přání zákazníka vše možné, z nerezu na zakázku i police, regály, doplňky a nábytek do kuchyní.

Několik ukázek, pro které nás né nadarmo někteří zákazníci nazývají UNIVERSÁLNÍ ROBOTI.

Naše mladá společnost UMOP,s.r.o. je na trhu od března 2009.

Naše mladá společnost UMOP,s.r.o. je na trhu od března 2009.

Navazuje na letité tradice, poznatky, zkušenosti a podnikatelské aktivity fyzické osoby Ing.Václava Řičaře - UMOP, který je na trhu už od roku 1992 a profesně čerpal zkušenosti po celý aktivní život.

Kontaktujte nás ...

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.

Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.