logo thermiaTEPELNÁ ČERPADLA

Chcete významně ušetřit?

Provádíme prodej a montáže tepelných čerpadel  zn. Acond  a Thermia, NordLine, Master-Therm.

Zařízení ACOND

Jedná se o celosvětově osvědčenou dělenou konstrukci, u které je vlastní TČ rozděleno do dvou hlavních částí. Ve venkovní jednotce je umístěn kompresor s protihlukovou izolací, tiché ventilátory, expanzní ventil a výparník.

Vnitřní jednotku tvoří pouze tepelně izolovaný deskový výměník chladivo - voda. Při tomto řešení není vyvedena voda do venkovního prostoru a tím nemůže zamrznout.

TČ doplňuje skřínka s automatickou regulací,která udržuje teplotu topné vody na nastavené hodnotě. Při realizaci tepelného čerpadla je z mnoha důvodů vhodné použití akumulační nádoby(vypínání HDO, rozdílné množství oběhové vody pro TČ a pro topný systém, instalace záložního zdroje do akum. nádrže, možnost předehřevu užitkové vody atd.).

Každé tepelné čerpadlo je zdrojem nízkopotenciálního tepla a má tím vyšší topný faktor (účinnost), čím nižší je teplota topné vody. Z tohodůvodu doporučujeme podlahové topení, stěnové topení, popř. radiátory světší teplosměnnou plochou.

V tepelných čerpadlech ACOND jsou instalovány špičkové komponenty jako např. kompresor scroll od americké firmy Copeland ( největší světový výrobce kompresorů ), nerezový deskový výměník od švédské firmy SWEP ( největší světový výrobce deskových výměníků ), regulace od italské firmy Logitron, expanzní ventil od dánské firmy Danfoss atd.

01
02
03
04

Dovolte nám, abychom Vás informovali o novince pro TOPNOU SEZÓNU 2012 / 2013

Pro nastávající topnou sezónu jsme připravili novou generaci tepelných čerpadel s kompaktní vnitřní jednotkou – HYDROBOXEM – pod označením ACOND H2 a ACOND H2S. Hlavní výhodou o proti modelu G2 je prostorová nenáročnost a jednodušší montáž bez nutnosti zásahu do okruhu chlazení.

Součástí hydroboxu je zásobník teplé vody o objemu 290L vč. sady pro ohřev TV, oběhové čerpadlo, přípravu pro cirkulaci a u modelu H2S je též možno osadit solární sestavu.

  • Záruka 10 let na kompreso
  • Záruka 5 let na tepelné čerpadlo

Český výrobek s komponenty od renomovaných dodavatelů

Například kompresor Copeland Scroll, expanzní ventil Emerson (USA), nerezový deskový výměník SWEP (Švédsko), regulace Foxtrot (Teco Kolín)

  • Celoroční příprava teplé vody tepelným čerpadlem
  • Bezobslužný provoz s patentovanou chytrou regulací AcondTherm samozřejmě s připojením přes internet bez příplatku
  • Nerezové provedení
  • Špičková účinnost potvrzená státní zkušebnou
  • Supertichý provoz + noční útlum ventilátorů

V průběhu září bude uskutečněno školení na tyto nové produkty, o přesném termínu budete včas informováni.

Do cenově dostupnějšího systému patří teplná čerpadla a klima jednotky NordLine. U TČ jde o systém vzduch-voda s trubkovým výměníkem. T.j. že topná voda jde do venkovní jednotky.

Ceníky pro tepelná čerpadla, dodávaná naší společností je shodný s ceníky dodavatelů a výrobců, který můžete nalézt na jejich stránkách. Rádi poskytneme technické informace a porovnání při rozhodování o výběru zařízení.

Ke stažení

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Děkuji Vám za pochopení a věříme, že Vás naše novinka zaujme.

Poptávkový formulářový formulář

Kontaktujte nás ...

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.

Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.