TEPELNÁ ČERPADLA

Chcete významně ušetřit?

Provádíme prodej a montáže tepelných čerpadel  zn. Acond  a Thermia, NordLine, Master-Therm.

Popis zařízení ACOND

Jedná se o celosvětově osvědčenou dělenou konstrukci, u které je vlastní TČ rozděleno do dvou hlavních částí. Ve venkovní jednotce je umístěn kompresor s protihlukovou izolací, tiché ventilátory, expanzní ventil a výparník.

Vnitřní jednotku tvoří pouze tepelně izolovaný deskový výměník chladivo - voda. Při tomto řešení není vyvedena voda do venkovního prostoru a tím nemůže zamrznout.

TČ doplňuje skřínka s automatickou regulací,která udržuje teplotu topné vody na nastavené hodnotě. Při realizaci tepelného čerpadla je z mnoha důvodů vhodné použití akumulační nádoby(vypínání HDO, rozdílné množství oběhové vody pro TČ a pro topný systém, instalace záložního zdroje do akum. nádrže, možnost předehřevu užitkové vody atd.).

Každé tepelné čerpadlo je zdrojem nízkopotenciálního tepla a má tím vyšší topný faktor (účinnost), čím nižší je teplota topné vody. Z tohodůvodu doporučujeme podlahové topení, stěnové topení, popř. radiátory světší teplosměnnou plochou.

V tepelných čerpadlech ACOND jsou instalovány špičkové komponenty jako např. kompresor scroll od americké firmy Copeland ( největší světový výrobce kompresorů ), nerezový deskový výměník od švédské firmy SWEP ( největší světový výrobce deskových výměníků ), regulace od italské firmy Logitron, expanzní ventil od dánské firmy Danfoss atd.

Dovolte nám, abychom Vás informovali o novince pro TOPNOU SEZÓNU 2012 / 2013

Pro nastávající topnou sezónu jsme připravili novou generaci tepelných čerpadel s kompaktní vnitřní jednotkou – HYDROBOXEM – pod označením ACOND H2 a ACOND H2S. Hlavní výhodou o proti modelu G2 je prostorová nenáročnost a jednodušší montáž bez nutnosti zásahu do okruhu chlazení.

Součástí hydroboxu je zásobník teplé vody o objemu 290L vč. sady pro ohřev TV, oběhové čerpadlo, přípravu pro cirkulaci a u modelu H2S je též možno osadit solární sestavu.

  • Záruka 10 let na kompreso
  • Záruka 5 let na tepelné čerpadlo

Český výrobek s komponenty od renomovaných dodavatelů

např. kompresor Copeland Scroll, expanzní ventil Emerson (USA), nerezový deskový výměník SWEP (Švédsko), regulace Foxtrot (Teco Kolín)

  • Celoroční příprava teplé vody tepelným čerpadlem
  • Bezobslužný provoz s patentovanou chytrou regulací AcondTherm samozřejmě s připojením přes internet bez příplatku
  • Nerezové provedení
  • Špičková účinnost potvrzená státní zkušebnou
  • Supertichý provoz + noční útlum ventilátorů

V průběhu září bude uskutečněno školení na tyto nové produkty, o přesném termínu budete včas informováni.

Do cenově dostupnějšího systému patří teplná čerpadla a klima jednotky NordLine. U TČ jde o systém vzduch-voda s trubkovým výměníkem. T.j. že topná voda jde do venkovní jednotky.

 

Ceník pro nová tepelná čerpadla H2 je ve fázi zpracování

Nové zařízení H2

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Děkuji Vám za pochopení a věříme, že Vás naše novinka zaujme.

 

 

 


Prospekt TČ ACOND ke stažení. pdf

PoptávkaGASTRO-BAZAR  NOVĚ !!

Nový seznam strojů zde

 

Najdete nás také

http://www.sikovne-rucicky.cz/

Pečeť kvality

spolehlivy-remeslnik-velky.png

realt100px-v4.PNG

REKLAMA

Krásné ubytování na šumavě v plně vybavených nadstantartních apartmánech za příznivou cenu s možností objednání polopenze v nedalekém penzionu Babůrek

prohlédnout
foto apartmany.jpg

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

22. 5. Emil

Zítra: Vladimír

04062010(003).jpg


umop_pic2.jpg

Návštěvnost stránek

022426
umop_foot.png