• Slideshow Mini

Údržba opravy a servis všech technologických částí objektů za paušál

Jaké to přinese výhody ?

  • Máte trvale zajištěné kvalifikovaně veškeré opravářské práce v objektu
  • Nemusíte shánět žádné další řemeslníky a vyhledávat specializované firmy
  • Všechny práce a opravy v objektu máte provedené s certifikátem odbornosti a v čase dle
    smluvních podmínek
  • U dodávaného materiálu, potřebného k provádění oprav, je využívána naše množstevní sleva
  • Tato služba je efektivnější a nejméně o 50% levnější

Jak služba funguje?

Podle velikosti objektu, udržovaných a spravovaných technologických celků, jejich stáří , rychlosti zásahu atd. je proveden rozbor garantovaných prací a nabídka paušální ceny, která pokrývá všechny požadované části garantovaných služeb, údržby a oprav. Vyčíslená cena je zpravidla minimálně o 50% nižší než jsou mzdové a jiné náklady na údržbu  dosud potřebné. Časová dostupnost technika je rovněž součástí výše paušální ceny. Všechny dohodnuté podmínky jsou podloženy písemnou dohodou a tedy garantované. Součástí paušálu není dodání materiálu. Zákazník má však garantovanou nižší cenu materiálu, než v případech individuálních služeb. Využívá totiž naše množstevní slevy.

Zákazník je takto  zbaven všech starostí a problémů, které mu správa objektu denně přináší. Hlídá si pouze kvalitu realizovaných služeb a plnění smluvených podmínek.

Zaujala Vás naše nabídka služeb a chcete získat více podrobnějších informací, týkajících se přímo Vašeho objektu? Zašlete dotaz. Tyto informace poskytujeme bezplatně.

Pro více informací prosím pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktujte nás ...

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.

Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.